Ankieta do sesji Q&A
Daj sobie czas na zadanie pytania. Możesz wypełnić część ankiety, a potem do niej wrócić. Ważne żebyś wyrobiła się przed najbliższą sesją QA (pierwszy czwartek miesiąca). Pytania będę sprawdzać we wtorek o 18:00, więc pytania, które pojawią się do tego czasu, zostaną zaopiekowane we czwartek. Jeżeli do wtorku do 18:00 nie pojawi się żadne pytanie w ankiecie, sesja się nie odbędzie. Jeżeli chcesz zadać pytanie bezpośrednio na sesji, możesz to zrobić, o ile będzie na to czas. Weź pod uwagę, że wtedy doprecyzowanie pytania będzie odbywać się bezpośrednio na spotkaniu.

