Nie jest to żadne odkrywcze ćwiczenie, które wymaga specjalnego tłumaczenia. Codzienne zapisywanie swoich odczuć jest świetnym sposobem na uświadomienie sobie tego jak jest teraz. Za to uświadomienie sobie jak jest teraz, jest kluczowe do dalszego działania – więc polecam.
Co i jak pisać? Nie ma reguły. Pisz tak, jak czujesz.
Warto ustalić sobie konkretny termin, w którym usiądziesz w kąciku egoizmu i będziesz pisać to, co na ten moment dla Ciebie aktualne np. codziennie rano o 7:00 przez 30min lub w każdą sobotę o 17:00. Dzięki temu wyrobisz sobie regularność w przypominaniu sobie o sobie 😉
Etap 1 – BHP
0/5
Etap 2 – Czego potrzebujesz
0/10
Etap 3 – teoria metody Zdrowia Sieć
0/5
Etap 4 – Przygotowanie praktyczne
0/4
Etap 5 – Przygotowanie merytoryczne
ćwiczenia bez których nie powinnaś przechodzić dalej
0/3
Dodatek – Ćwiczenia codzienne
ćwiczenia codzienne są jak sok jednodniowy - nie chodzi o to, że masz je wszystkie robić codziennie, każdego dnia (nawet nie próbuj). Wybierz to, które Ci na ten moment najbardziej pasuje i powtarzaj z taką regularnością z jaką chcesz.
0/9
Dodatek- ćwiczenia na gorszy dzień
Zaglądaj tutaj, kiedy jesteś przytłoczona i nie wiesz co robić
0/14
Checklista
Poniżej znajdziesz quiz, potraktuj go jak checklistę, żeby sprawdzić, czy masz już wszystkie zasoby do tego, żeby przejść dalej. To nie jest test na ocenę - jeśli nie znasz odpowiedzi lub nie jesteś jej pewna, zaznacz to sobie i wróć do odpowiedniej lekcji zanim przejdziesz dalej
0/1

